Kontakt

Kontakt

Vi er mange som jobber på Norrgavel. For at du skal komme i kontakt med rett person har vi delt opp kontaktopplysningene under forskjellige overskrifter.

Länstol-oljad-bok-renskinn

Spørsmål om et produkt eller ordre

Kontakt din butikk: 
Stockholm
Göteborg
Malmö
Uppsala
Lammhult
Oslo
Umeå

Umeå Bor du langt fra en butikk, kontakt: postordre

Reklamasjoner

Kontakt butikken du handlet i: StockholmGöteborgMalmöUppsalaLammhultUmeåOslopostordre

Er du arkitekt eller innreder?

Du kan handle direkte fra Norrgavel til egne prosjekter og kunder. Les mer om Offentlig miljö.

Presse

Velkommen til NorrgavelPress for å laste ned høyoppløselige bilder av våre møbler. Intet passord kreves. For hjelp med priser og spørsmål angående presse, kontakt vår pressekontakt.

Hovedkontor i Malmö

norrgavel-huvudkontor

På hovedkontoret i Malmö utvikler vi forretningskonseptet, sortiment, produkter samt vår markedskommunikasjon.

Adresse
Ängelholmsgatan 1b
214 22 Malmö
Vis på karta →

VD
Christer Olsson
christer.olsson@norrgavel.se

vik. Marknadskoordinator / Presse / Kommunikasjon / Webb
Linnea Lindh (Sofie Richter)
0046 40 - 667 53 51
linnea.lindh@norrgavel.se

Produktsjef /Produktutvikling møbler 
Tomas Fröding
0046 40 - 667 53 57
tomas.froding@norrgavel.se

Innkjøp innredningsdetaljer / Møbeltekstil 
Inger Wibell Kähr
040 - 667 53 52
inger.w.kahr@norrgavel.se

vik. Innkjøpsassistent innredningsdetaljer 
Helene Richter (Rebecka Janerheim fd. Nygren)
040 - 667 53 58
helene.richter@norrgavel.se

Formgiver og grunnlegger 
Nirvan Richter

Produksjon i Lammhult

norrgavel-produktion

I Lammhult skjer overflatebehandling, montering og en del tapetsering. Det er også der vi utfører kvalitetskontroll og legger siste hånden på hvert enkelt møbel. Ordrehåndteringen og økonomiavdeling finnes også i huset.

Adresse
Växjövägen 42
360 30 Lammhult
Visa på karta →

Innkjøp- og Logistikksjef 
Björn Ivarsson
0046 472 - 26 99 76
bjorn.ivarsson@norrgavel.se

Miljø- og kvalitetskoordinator 
Linda Westeson
0046 472 - 26 91 84
linda.westeson@norrgavel.se

Økonomi / Regnskap
Anna Tillmar
0046 472 - 26 99 72
anna.tillmar@norrgavel.se

Økonomi / Regnskap
Louise Einvall
0046 472 - 26 91 81
louise.einvall@norrgavel.se

Till toppen