Kontaktuppgifter

Huvudkontor - Malmö

På huvudkontoret i Malmö utvecklar vi affärskonceptet, sortiment, produkter samt vår marknadskommunikation. Vår kundtjänst finns också i huset.

Adress

Lovartsgatan 10
211 74 Malmö

Marknadskoordinator & presskontakt

Linnéa Lindh
040- 663 32 45
linnea.lindh@norrgavel.se

Marknadschef

Sofie Richter
040 - 667 53 59
sofie.richter@norrgavel.se

E-Commerce Manager

Isabelle Bexenius
040 - 667 53 51
isabelle.bexenius@norrgavel.se

IT- och systemstöd

David Richter
040 - 663 32 40
david.richter@norrgavel.se

Head Customer Experience

Dino Jahic
040 - 667 53 54
dino.jahic@norrgavel.se

Kundtjänst

kundtjanst@norrgavel.se

Inköpschef / Inredningsdetaljer & möbeltextil

Michael Uebel
040 - 663 32 43
michael.uebel@norrgavel.se

Inköpsassistent

Irene Toreheim
040 - 667 53 58
irene.toreheim@norrgavel.se

Produktutvecklare Möbler

Tomas Fröding
040 - 667 53 57
tomas.froding@norrgavel.se

VD

Christer Olsson
christer.olsson@norrgavel.se

Formgivare & Grundare

Nirvan Richter


Produktion - Lammhult

I Lammhult sker ytbehandling, montering och viss tapetsering. Det är även här vi utför vår kvalitetskontroll och lägger sista handen vid varje enskild möbel. Vår orderhantering och ekonomiavdelning finns också i huset.

Adress

Växjövägen 42
363 45 Lammhult

Inköps- och Logistikchef

Björn Ivarsson
0472 - 26 99 76
bjorn.ivarsson@norrgavel.se

Produktionschef

Jonas Lundin
jonas.lundin@norrgavel.se

Ekonomichef

Johanna Jansson
0472 -26 99 72
johanna.jansson@norrgavel.se