Kontaktuppgifter

Huvudkontor - Malmö

På huvudkontoret i Malmö utvecklar vi affärskonceptet, sortiment, produkter samt vår marknadskommunikation. Vår kundtjänst finns också i huset.

Adress

Carlsgatan 54 211 20 Malmö

VD

Sofie Richter & David Richter
På Norrgavel har vi valt att ha ett delat VD-skap sofie.richter@norrgavel.se
david.richter@norrgavel.se

Marknadschef

Sanne Esseveld, sanne.esseveld@norrgavel.se

Marknadskoordinator & presskontakt

Linnéa Lindh, 040- 663 32 45, linnea.lindh@norrgavel.se

E-Commerce Manager

Hanna Lönnqvist, 040 - 667 53 51, hanna.lonnqvist@norrgavel.se

Head Customer Experience

Dino Jahic, 040 - 667 53 54, dino.jahic@norrgavel.se

Kundtjänst

kundtjanst@norrgavel.se

Inköpschef / Inredningsdetaljer & möbeltextil

Michael Uebel, 040 - 663 32 43, michael.uebel@norrgavel.se

Inköpsassistent

Irene Toreheim, 040 - 667 53 58, irene.toreheim@norrgavel.se

Produktutvecklare Möbler

Tomas Fröding, 040 - 667 53 57, tomas.froding@norrgavel.se

Formgivare & Grundare

Nirvan Richter


Produktion - Lammhult

I Lammhult sker ytbehandling, montering och viss tapetsering. Det är även här vi utför vår kvalitetskontroll och lägger sista handen vid varje enskild möbel. Vår orderhantering och ekonomiavdelning finns också i huset.

Adress

Växjövägen 42 363 45 Lammhult

Inköps- och Logistikchef

Björn Ivarsson, 0472 - 26 99 76, bjorn.ivarsson@norrgavel.se

Produktionschef

Jonas Lundin, jonas.lundin@norrgavel.se

Hej, vi använder cookies för att denna sajt skall fungera bättre för dig.

Mer info